NEWS

Czekają na debiut: nowi zawodnicy GKS-u Wikielec (cz. 1)

27 lipca 2020

Z powodu przerwanych rozgrywek przez pandemię COVID-19 w drużynie GKS-u Wikielec są zawodnicy, którzy już od 5 miesięcy czekają na oficjalny debiut. Później do kadry dołączyli kolejni, a należy dodać, że dwa następne transfery są finalizowane. Dziś przedstawiamy grupę czterech nowych piłkarzy, którzy w sezonie 2020/21 III ligi reprezentować będą barwy Gieksy.

Od lewej na zdjęciu stoją: Marcin Wieczerzak, Szymon Modrzewski, Filip Wójcik oraz Łukasz Suchocki. Marcin, Szymon i Filip dołączyli do nas w trwającym okresie przygotowawczym, a Łukasz – przed wybuchem pandemii.

MARCIN WIECZERZAK

Bramkarz urodzony 23 kwietnia 1997 roku w Mielcu. Wychowanek tamtejszej Stali ostatnie dwa sezony spędził w IV-ligowym Wisłoku Wiśniowa (Podkarpacie). Ma za sobą występy w III-ligowej Stali Rzeszów. Pseudonim z boiska – najczęściej Marcin.

SZYMON MODRZEWSKI

Napastnik urodzony 4 listopada 2001 roku w Iławie. Jest wychowankiem Motoru Lubawa, ale jego aktualna przynależność klubowa to Pogoń Szczecin. Właśnie z tego klubu został wypożyczony do Wikielca na rok. W minionym sezonie reprezentował barwy III-ligowego Huraganu Morąg. Wystąpił w 14 meczach i zdobył jedną bramkę. W sezonie 2018/19 w rezerwach Pogoni zaliczył trzy występy na poziomie III ligi. Pseudonim z boiska „Kevin”.

FILIP WÓJCIK

Pomocnik urodzony 25 maja 2001 roku w Mrągowie. Jest wychowankiem Orląt Reszel, a jego aktualna przynależność klubowa to Stomil Olsztyn, skąd został wypożyczony na rok do Wikielca. W minionym sezonie reprezentował barwy Mrągowii Mrągowo – wystąpił w 16 meczach, zdobył 5 bramek i zanotował 9 asyst. Pseudonim z boiska „Wójo”.

ŁUKASZ SUCHOCKI

Prawy pomocnik (czasem napastnik) urodzony 3 lutego 1987 roku w Iławie. Wychowanek Jezioraka, nie trzeba go specjalnie przedstawiać kibicom. Przez kilka lat grał na poziomie I ligi w Stomilu Olszyn, Olimpii Grudziądz i Chojniczanki Chojnice. Ma też na koncie występy w II i III lidze. Do GKS-u trafił zimą 2020 roku, przed wybuchem pandemii, i nadal czeka na oficjalny debiut. Na boisku popularny „Suchy”.

ZOBACZ WSZYSTKIE