Statystyki

Klasyfikacja strzelców IV ligi po 15 kolejce

Strzelcy Liczba goli
Patryk Malanowski (Concordia Elbląg) 20
Radosław Lenart (Concordia Elbląg) 11
Bartłomiej Bogdaniuk (Tęcza Biskupiec) 10
Paweł Tomkiewicz (GKS Wikielec) 10
Arkadiusz Kuciński (Jeziorak Iława) 9
Rafał Dzierbicki (Tęcza Biskupiec) 8
Przemysław Rybkiewicz (Tęcza Biskupiec) 8
Edil de Souza Barros (Concordia Elbląg) 8
Marcin Śniegocki (Zatoka Braniewo) 8
Remigiusz Sobociński (GKS Wikielec) 8
Daniel Madej (Jeziorak Iława) 8
Konrad Juraniec (MKS Korsze) 7
Piotr Kozłowski (MKS Korsze) 7
Piotr Trafarski (MKS Korsze) 7
Bartłomiej Szafran (Mamry Giżycko) 7
Daniel Mlonek (Motor Lubawa) 7
Marcin Karczewski (Motor Lubawa) 7
Wojciech Figurski (Jeziorak Iława) 7
Mateusz Skonieczka (Mrągowia Mrągowo) 7
Krystian Staniec (Unia Susz) 6
Łukasz Wolak (Zatoka Braniewo) 6
Aleksander Kowalczyk (GKS Wikielec) 5
Michał Jankowski (GKS Wikielec) 5
Paweł Kowalewski (Granica Kętrzyn) 5
Radosław Galas (Jeziorak Iława) 5
Jakub Kozłowski (Czarni Olecko) 5
Łukasz Suchocki (Jeziorak Iława) 4
Sebastian Kowalski (Mrągowia Mrągowo) 4
Łukasz Michałowski (Mrągowia Mrągowo) 4
Piotr Wypniewski (Mrągowia Mrągowo) 4
Filip Wójcik (Mrągowia Mrągowo) 4
Mariusz Bucio (Olimpia II Elbląg) 4
Dominik Pawłowski (Concordia Elbląg) 4
Mariusz Rutkowski (Mamry Giżycko) 4
Damian Ruda (Zatoka Braniewo) 4
Kamil Graczyk (Zatoka Braniewo) 4
Daniel Jastrzębski (Zatoka Braniewo) 4
Kamil Stawiecki (Czarni Olecko) 4
Cezary Nowiński (GKS Wikielec) 4
Adrian Płoski (GKS Wikielec) 4
Łukasz Goździejewski (Tęcza Miłomłyn) 4
Mariusz Machniak (Granica Kętrzyn) 4
Michał Mościński (Rominta Gołdap) 4
Sebastian Tomczuk (Concordia Elbląg) 3
Błażej Drężek (Mamry Giżycko) 3
Krystian Wiszniewski (Mamry Giżycko) 3
Rafał Darda (Mamry Giżycko) 3
Rafał Wyralski (Tęcza Miłomłyn) 3
Marcin Dwulat (Granica Kętrzyn) 3
Krzysztof Łokietek (Granica Kętrzyn) 3
Mikołaj Rałowiec (Granica Kętrzyn) 3
Grzegorz Kulpaka (Tęcza Biskupiec) 3
Paweł Olszewski (Drwęca NML) 3
Jarosław Skonieczka (Drwęca NML) 3
Marcin Sawicki (Unia Susz) 3
Oskar Bradtke (Olimpia II Elbląg) 3
Piotr Kacperek (GKS Wikielec) 2
Paweł Miłoszewski (Granica Kętrzyn) 2
Kacper Rałowiec (Granica Kętrzyn) 2
Marcin Filipowicz (MKS Korsze) 2
Kamil Synowczyk (MKS Korsze) 2
Adam Skierkowski (Concordia Elbląg) 2
Łukasz Nadolny (Concordia Elbląg) 2
Tomasz Szawara (Concordia Elbląg) 2
Dawid Ksiuk (Jeziorak Iława) 2
Michał Foj (Jeziorak Iława) 2
Konrad Rusiecki (Mrągowia Mrągowo) 2
Marcin Spirydon (Mrągowia Mrągowo) 2
Łukasz Kuśnierz (Mrągowia Mrągowo) 2
Mateusz Barszczewski (Mrągowia Mrągowo) 2
Kamil Sternicki (Drwęca NML) 2
Cezary Robaczewski (Drwęca NML) 2
Maciej Deredas (Drwęca NML) 2
Cezary Sobolewski (Motor Lubawa) 2
Adam Kapusta (Motor Lubawa) 2
Andrzej Burchart (Motor Lubawa) 2
Arkadiusz Koprucki (Motor Lubawa) 2
Piotr Andruszkiewicz (Tęcza Biskupiec) 2
Jakub Ciuńczyk (Tęcza Biskupiec) 2
Adrian Chabera (Tęcza Biskupiec) 2
Szymon Chrzanowski (Tęcza Biskupiec) 2
Cezary Sirojć (Tęcza Biskupiec) 2
Rafał Ocias (Tęcza Biskupiec) 2
Łukasz Świgoń (Tęcza Miłomłyn) 2
Bartłomiej Kiljański (Tęcza Miłomłyn) 2
Mateusz Opar (Mamry Giżycko) 2
Remigiusz Misztal (Olimpia II Elbląg) 2
Norbert Nestorowicz (Olimpia II Elbląg) 2
Oskar Kordykiewicz (Olimpia II Elbląg) 2
Krzysztof Żukowski (Rominta Gołdap) 2
Mateusz Litwiński (Rominta Gołdap) 2
Dawid Cwalina (Czarni Olecko) 2
Piotr Chmielewski (Unia Susz) 2
Mateusz Włodarczyk (Unia Susz) 2
Sebastian Lubiejewski (Concordia Elbląg) 1
Przemysław Kamiński (Concordia Elbląg) 1
Radosław Pasik (Concordia Elbląg) 1
Paweł Pelc (Concordia Elbląg) 1
Michał Lewandowski (Concordia Elbląg) 1
Szymon Ratajczyk (Concordia Elbląg) 1
Tomasz Wacławski (GKS Wikielec) 1
Michał Kwiatkowski (GKS Wikielec) 1
Łukasz Luliński (GKS Wikielec) 1
Dariusz Laskowski (GKS Wikielec) 1
Błażej Turowski (GKS Wikielec) 1
Paweł Sagan (Jeziorak Iława) 1
Kamil Skrzęta (Mrągowia Mrągowo) 1
Łukasz Szumski (Mrągowia Mrągowo) 1
Jakub Tomaszewski (Mrągowia Mrągowo) 1
Piotr Wojnicki (Granica Kętrzyn) 1
Aleksand Emelianow (Granica Kętrzyn) 1
Marcin Swacha-Sock (Granica Kętrzyn) 1
Hubert Rzepkowski (Drwęca NML) 1
Jakub Jasiński (Czarni Olecko) 1
Arkadiusz Cichocki (Czarni Olecko) 1
Dawid Skalski (Czarni Olecko) 1
Kacper Koniecko (Czarni Olecko) 1
Piotr Wiktorzak (Czarni Olecko) 1
Grzegorz Karaś (Czarni Olecko) 1
Wojciech Kimso (Zatoka Braniewo) 1
Przemysław Matelski (Zatoka Braniewo) 1
Maciej Rozumowski (Olimpia II Elbląg) 1
Klaudiusz Krasa (Olimpia II Elbląg) 1
Jakub Bloch (Olimpia II Elbląg) 1
Sebastian Kulesz (Olimpia II Elbląg) 1
Szymon Tomaszewski (Olimpia II Elbląg) 1
Piotr Zalewski (Olimpia II Elbląg) 1
Tomasz Bańkowski (Mamry Giżycko) 1
Filip Rusiak (Mamry Giżycko) 1
Jan Sidorowicz (Mamry Giżycko) 1
Adrian Gerka (Motor Lubawa) 1
Tomasz Śnieżawski (Motor Lubawa) 1
Denys Diemishev (Motor Lubawa) 1
Tomasz Kamiński (Rominta Gołdap) 1
Damian Ołów (Rominta Gołdap) 1
Maciej Waluśkiewicz (Rominta Gołdap) 1
Marek Murawski (Rominta Gołdap) 1
Szymon Tylenda (Rominta Gołdap) 1
Rafał Farasiewicz (Tęcza Miłomłyn) 1
Wojciech Kowalkowski (Tęcza Miłomłyn) 1
Jarosław Koszewski (Tęcza Miłomłyn) 1
Marcin Jakubowski (Tęcza Miłomłyn) 1
Paweł Branicki (MKS Korsze) 1
Mariusz Gąsiorowski (MKS Korsze) 1
Krzysztof Piwiszkis (MKS Korsze) 1
Adam Krajewski (MKS Korsze) 1
Srbastian Szypulski (Tęcza Biskupiec) 1
Kamil Brzeziński (Unia Susz) 1

 

Klasyfikacja kanadyjska w lidze po 15 kolejce

Imię i nazwisko

Gol Asysta Klasyfikacja kanadyjska
Paweł Tomkiewicz 10 9 19
Remigiusz Sobociński 8 5 13
Cezary Nowiński 4 6 10
Michał Jankowski 5 4 9
Adrian Płoski 4 5 9
Aleksander Kowalczyk 5 1 6
Piotr Kacperek 2 2 4
Tomasz Wacławski 1 1 2
Michał Kwiatkowski 1 1 2
Łukasz Luliński 1 0 1
Dariusz Laskowski 1 0 1
Błażej Turowski 1 0 1
Maciej Kowalski 0 1 1
Patryk Klofik 0 1 1
Paweł Kolcz 0 1 1
Adrian Korzeniewski 0 1 1
Borys Piórkowski 0 1 1

 

Klasyfikacja kanadyjska w pucharze

Imię i nazwisko Gol Asysta Klasyfikacja kanadyjska
Aleksander Kowalczyk 2 2 4
Michał Jankowski 0 4 4
Kamil Tomczyk 2 1 3
Adrian Korzeniewski 1 2 3
Adrian Płoski 1 2 3
Remigiusz Sobociński 2 0 2
Paweł Tomkiewicz 2 0 2
Cezary Nowiński 1 1 2
Błażej Turowski 0 2 2
Szymon Jajkowski 1 0 1
Michał Kwiatkowski 1 0 1
Łukasz luliński 1 0 1
Tomasz Wacławski 1 0 1
Paweł Kolcz 1 0 1
Dariusz Laskowski 0 1 1
 

GKS Wikielec
Wikielec 65B
14-200 Iława

© 2018 GKS Wikielec Wszystkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i realziacja Strony internetowe Wikielec