NEWS

Po walce wygrywamy z Korszami

7 września 2019

Bardzo ciekawy mecz rozegrali zawodnicy GKS Wikielec w rozgrywkach forBET IV ligi. Rywal MKS Korsze do przerwy przegrywał już 2:0 po bramkach Remiego Sobocińskiego i Michała Bartkowskiego. Wyraźna przewaga ekipy trenera Tarnowskiego. Sporo akcji podbramkowych kilka nawet ,,setek” ale zmarnowanych przez naszych piłkarzy w 80 min goście zdobywają kontaktowa bramkę robi się nie ciekawie ale na dwie minuty przed zakończeniem spotkania Michał Jankowski dobija rywala i GKS odnosi zasłużone zwycięstwo w tym meczu. W sumie dobry mecz ale Wikielec nie pokazał swoje wielkiej siły może zachowa ją na najbliższy mecz ligowy – derbowy w Iławie ?

GKS Wikielec – MKS Korsze 3-1 (2:0)

Bramki:
1:0 – Remigiusz Sobociński (20′)
2:0 – Michał Bartkowski (23′)
2:1 – Piotr Kozłowski (80′)
3:1 – Michał Jankowski (88′)

GKS Wikielec: Błażej Caban- Jakub Słomski (87′ Turowski), Szymon Jajkowski, Remigiusz Sobociński, Mateusz Jajkowski, Sebastian Szypulski, Patryk Rosoliński (80′ Płoski), Michał Jankowski, Jakub Górski, Patryk Wodzicki, Michał Bartkowski (72′ Wacławski) .

Rezerwa: Dawid Mazurowski, Błażej Turowski, Damian Tokarski, Adrian Płoski Tomasz Wacławski.

MKS Korsze: Dawid Zięba- Rafał Solecki, Piotr Kozłowski, Adam Gąsiorowski, Krzysztof Piwiszkis, Paweł Sawicki, Piotr Trafarski, Dawid Gwizdek, Piotr Sawicki, Paweł Siwek, Mariusz Gąsiorowski.

Rezerwa:  Robert Mielnik, Paweł Flis, Patryk Jędrzejewski, Adrian Stadnyk, Paweł Bociej.

Następny mecz w IV lidze GKS Wikielec rozegra 15 września w niedzielę w Iławie z Jeziorakiem o godz. 16:00 zapowiada się na Hit Jesieni w powiecie iławskim.