NEWS

Przegrana 1:3 (1:3) z Huraganem na koniec przygotowań

1 sierpnia 2020

W ostatnim sparingu przed inauguracją III ligi GKS przegrał w Morągu z Huraganem 1:3 (1:3). Jedyną bramkę dla Wikielca zdobył w 16. minucie Adrian Korzeniewski, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu wolnego Mateusza Jajkowskiego. W pierwszej połowie Marcin Wieczerzak obronił rzut karny i dobitkę zawodnika rywali.

Huragan Morąg – GKS Wikielec 3:1 (3:1)

Maćkowski 7, Łysiak 13, Paliwoda 45 – Korzeniewski 16

GKS Wikielec: Wieczerzak, Sz. Jajkowski, Kacperek, Górski, Korzeniewski, Jankowski, M. Jajkowski, Szypulski, Suchocki, Wójcik, Bartkowski. Zagrali także: Caban, Jurczak, Kucznier, Wacławski, Modrzewski, Ewertowski, Cistowski.

Inauguracja sezonu III ligi już w sobotę 8 sierpnia o 14:00 w Wikielcu. GKS podejmował będzie KS Wasilków. Wstęp na mecz 10 zł, kobiety i dzieci do lat 12 wchodzą za darmo. Wejście na stadion obowiązkowo w maseczce.