NEWS

Wysoka wygrana z Oleckiem

Październik 27, 2018

GKS podejmował dziś Czarnych Olecko drużynę, która przed tą kolejką zajmowała 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 9 pkt. Pierwsza połowa i szybko strzelona bramka bo w 10 min faulowany w polu karnym C. Nowiński dał nam rzut karny, którego nie zmarnował etatowy strzelec karnych R. Sobociński otwierając tym samym wynik spotkania. Pierwsza połowa kończy się 4 bramkową przewagą. Swoje okazję na podwyższenie wyniku mieli Czarek oraz 2 sytuację Adrian jednak wynik do przerwy kończy się 4:0.
Druga połowa to spokojniejsza gra naszej drużyny, co dało możliwość atakowania gości, którzy najgroźniejszą akcję mieli w 59 min. W samej końcówce gospodarze dobijają Czarnych dwoma golami i mecz kończy się okazałym zwycięstwem 6:0.
Po 3 meczach u siebie kolejny mecz zagramy na wyjeździe podejmując Tęczę Miłomłyn. Mecz odbędzie się 3 listopada o godz. 13:30.

GKS Wikielec – Czarni Olecko 6:0 (4:0)
10 min 1:0 R. Sobociński
29 min 2:0 R. Sobociński
40 min 3:0 M. Jankowski
45 min 4:0 A. Płoski
87 min 5:0 R. Sobociński
88 min 6:0 M. Jankowski

GKS: M. Kowalski- P. Kolcz, P. Kacperek, M. Wiśniewski, Ł. Luliński (77′ B. Turowski), A. Płoski, B. Piórkowski (53′ T. Wacławski), C. Nowiński (65′ D. Laskowski), M. Jankowski, R. Sobociński, P. Tomkiewicz.
Rezerwowi: D. Kościński, M. Kwiatkowski, D. Laskowski, A. Korzeniewski, T. Wacławski, B. Turowski, Sz. Jajkowski.

Czarni: M. Grygo- P. Rosiński, M. Wielgat, D. Cwalina, K. Koniecko, A. Cichocki, J. Kozłowski, K. Stawiecki, P. Wiktorzak, H. Masiewicz, D. Skalski.
Rezerwowi: F. Bożewicz, B. Senkowski, G. Karaś, A. Tusznio, A. Tusznio, K. Szarnecki.