NEWS

Z Kętrzyna wywozimy cenne 3 pkt

Październik 7, 2018

W sobotę 6 października 2018r. rozegraliśmy 10 kolejkę w której zmierzyliśmy się na wyjeździe z Granicą Kętrzyn. Mecz odbył się na sztucznej murawie, co było z pewnością przewagą gospodarzy ponieważ wszystkie swoje mecze u siebie grali właśnie na tej murawie.
Początek pierwszej połowy mieliśmy dwie dogodne sytuację strzeleckie jednak brakowało wykończenia. W 18 min kontra naszej drużyny z boku boiska ruszył Paweł Tomkiewicz, który wchodził w pole karne zauważył lepiej wychodzącego Czarka Nowińskiego, a ten precyzyjnym strzałem trafia do bramki gospodarzy. Dalsza gra to akcje z jednej i drugiej strony. Najgroźniejszą sytuację mieli gospodarze, gdzie piłka trafiła słupek bramki broniącej przez Maćka.
Druga połowa to walka z obu stron. Widać było, że granica jak i nasza drużyna chciała strzelić bramkę gospodarze, żeby wyrównać, a goście żeby grać spokojniej, jednak nikomu nie udało sie tej sztuki, aż do 86 min kiedy to z rzutu wolnego Adrian Korzeniewski dośrodkowuje w pole karne tam piłkę przejmuje Paweł Tomkiewicz i strzałem bez namysłu strzela po długim słupku dając nam drugą bramkę i spokojną grę do końca spotkania.
Kolejne trzy spotkania GKS Wikielec zagra na własnym boisku. Zaczynając od bardzo trudnego i zarazem atrakcyjnego meczu dla kibiców bo odbędą się derby powiatu iławskiego, gdzie do Wikielca przyjedzie wicelider tabeli Motor Lubawa. Mecz odbędzie się 13 października (sobota) o godz. 15:30. Zapraszamy wszystkich kibiców.

Granica Kętrzyn – GKS Wikielec 0:2 (0:1)

18 min 0:1 C. Nowiński
86 min 0:2 P. Tomkiewicz

GKS: M. Kowalski- A. Korzeniewski, P. Kacperek, P. Kolcz, Ł. Luliński, A. Płoski (62′ T. Wacławski), B. Piórkowski, M. Kwiatkowski, M. Jankowski (87′ M. Liedtke), C. Nowiński (73′ D. Laskowski), P. Tomkiewicz (87′ M. Wiśniewski).
Rezerwowi: D. Kościński, D. Laskowski, M. Wiśniewski, T. Wacławski, M. Liedtke.

Granica: M. Papliński- M. Michałowski, M. Rałowiec, P. Miłoszewski, M. Machniak, Ł. Swacha-Sock, T. Rotenberg, K. Baran, P. Kowalewski, K. Łokietek, D. Roksela.
Rezerwowi: W. Szmyd, K. Gan, M. Dwulat, P. Turczyn, M. Swacha-Sock, M. Doskocz, M. Korowaj.

Skrót z meczu

ZOBACZ WSZYSTKIE